ŞİRKET PROFİLİ

Karyer Makine 1953 yılında Zeki Yerdelen tarafından Ankarada kurulmuş. Ticaret hayatına İstanbul Merkez ve Ankara Şubesi ile devam etmiş.  69 yıldır aralıksız olarak Türkiyede ağır inşaat ve iş makineleri alanında faliyetlerine devam etmektedir.

 48 yıldır Bomag Yol Silindirleri ve Yol Makinelerinin tek yetkili Türkiye mümessili olan Karyer sektöründe pazar lideridir.

 Tatmak Makine ise ticaret hayatına hafif inşaat ve depolama ekipmanları kolunda faliyet göstermek amacı ile başlamış, kurulduğu yıllarda dünyanın en çok bilinen LINDE Forkliftlerini ilk defa 1977 yılında Türkiye pazarına getirmiş ve uzun yıllar Linde Forkliftlerinin Türkiye mümessilliğini yapmıştır. Ardından ilk kez Putzmeister Beton Pompaları, Erman Yerdelen tarafından 1972 yılında Türkiye pazarına getirilmiş ve ardından 1976 yılında Türkiyede yerli üretime geçilmiş ve 30 yıl boyunca üretmiştir.

 Günümüzde Karyer-Tatmak Şirketler Grubu ticaret hayatına inşaat makinaları, yol makinaları, endüstriyel makinalar, geri dönüşüm makinaları alanında mümessil firma olarak devam etmektedir.

 Şirketlerimiz; BOMAG Yol makinaları, HELI forklift ve istif makinaları, IPC Temizlik Makinaları, DOPPSTADT geri dönüşüm makinaları ve DEUTZ Motorlarının Türkiye mümessilidir. CIFA Beton Pompalarının da Servis ve Yedek Parça Türkiye yetkilisidir. JLG Yükseltici platformları Servis ve Yedek parça sağlayıcısıdır.

 Karyer-Tatmak Şirketler Grubu; mümessilliğini yaptığı markaların, satış, satış sonrası servis ve yedek parça hizmetlerinin yanı sıra kiralama hizmeti ve ikinci el makine satışları ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İletişim Formu

or

For faster login or register use your social account.

Connect with Facebook