K45H

K45H mobil beton pompası, son iki boom’u CARBOTECH teknolojisi ile geliştirilmiş olup 5 boomludur ve üzerinde CIFA patentli özel kromkarbürlü çift cidarlı boruları bulunmaktadır. HPG1408-IF9 pompalama ünitesi “EPC” elektronik versiyon ile gelmektedir. Maksimum kapasitesi 140 m3/h,  beton basma basıncı ise 80 bardır.
9″ özel S valve yapısı ile optimum verimlilik ve performans, yüksek beton akışında minimum aşınma ve yıpranma sağlar. RZ tipi boom açılıp-kapanma dizaynına sahiptir. İtalya fabrikamız da 10 yılı aşkın eşdeğere sahip dayanıklılık testlerinden geçmiştir. Patentli K-Tronic elektronik ünite, operatöre makinanın denge durumunu söyler ve gerektiği yerde uyarır, ayrıca tüm veri giriş ve çıkışları buradan izlenebilmektedir. Avrupa’da 8×4 kamyon üzerine monte 32 ton ağırlık sınırının altında kalan en uzun mobil beton pompasıdır.
DAYANIM VE GÜVENİLİRLİK

CIFA Boom dizaynın da dayanım ve güvenilirliği birleştirmektedir. Tüm boom yapıları sonlu elemanlar metodu FEM ile hesaplanarak ve gerilmeler hesaplanarak geliştirilmektedir. Test simülasyonları ile desteklenen yeni tasarım boom’lar da gerilmeler minimuma indirilerek, yapısal dayanım maksimuma çıkartılmıştır.

ÇOK YÖNLÜLÜK VE ESNEKLİK

CIFA’nın farklı boom konfigürasyonları sizleri operasyonlarda maksimum erişim ve şantiye de kolay manevra sağlamaktadır.

POMPALAMA GRUBU

Komple sökülebilir pompalama grubu, devamlı ve stabil beton akışına izin vermektedir. Eşit dağılımlı yükler ile minimum aşınma sağlanırken, pompalama grubun da maksimum ömür elde edilmektedir. Bu teknoloji her çeşit beton ve her boyutta agrega ile sistemin efektif çalışmasına izin vermektedir.

“S” TÜP

Yeni 9″ çapındaki s tüp ile her zaman maksimum emiş performası sergilenmektedir.  Farklı kalınlıklar daki özel geometrik yapısı, yüksek aşınma direnci sağlamaktadır.

AŞINMA PLAKASI/GÖZLÜK VE RİNG

Aşınma plakası/gözlük ve ring bulundukları noktadaki aşınmalara karşı özel malzemeler ile dirençleri arttırılmıştır.

ORANSAL BOOM DAĞITICI VALFİ

Boom için ergonomik ve oransal hidrolik iletimi sağlamaktadır.

KABLOSUZ KONTROL

Rahat ve hafif radyo kumanda ile pompalama grubu ve oransal şekilde boom’u kontrol etmek mümkündür.

VİBRATÖR VE KORNAK İÇİN KABLOLU KONTROL

Kablolu vibratör ve korna el kumandasının arka panoya montajı ile mikser operatörü ile pompa operatörü her durumda iletişime geçebilecek.

ELEKTRİK SİSTEM

Modüler yapıdaki elektrik sistemi ve soketli elektrik tesisatlarının, kolay bir şekilde bakım/onarımı gerçekleştirilebilir.

DENGELEME DAĞITICILARI

Beton pompasının her iki tarafında da ayak denge sistemi çalıştırılması için kumanda butonları sayesinde güvenli şekilde kurulum gerçekleştirilebilir.

ARKA KONTROL PANELİ

Pompalama grubu yanında bulunan arka kontrol paneli ile, beton grubu manuel olarak kontrol edilebilmektedir.

 

k45l-teknik